Kirety i skalery XP

Dążenia American Eagle do zrewolucjonizowania przemysłu dentystycznego zaowocowały Technologią XP pozwalającą na całkowitą eliminację ponownego wyostrzania instrumentów. XP Technologia oferuje idealna rozwiązanie dla zwiększenia wydajności i rentowności. Najczęstszy problem związany z użyciem instrumentów ręcznych: re-ostrzenie został wyeliminow...

Dążenia American Eagle do zrewolucjonizowania przemysłu dentystycznego zaowocowały Technologią XP pozwalającą na całkowitą eliminację ponownego wyostrzania instrumentów. XP Technologia oferuje idealna rozwiązanie dla zwiększenia wydajności i rentowności. Najczęstszy problem związany z użyciem instrumentów ręcznych: re-ostrzenie został wyeliminowany.

Producent: American Eagle Instruments Inc.6575 Butler Creek Rd.Missoula, MT 59808 USA

Twardość: 89 RC
W przypadku technologii XP na powierzchnię narzędzia wykonanego ze stali szlachetnej, nanoszony jest techniką nano, super twardy stop. Dzięki tej opatentowanej metodzie uzyskania powierzchni jest znacznie trwalsza i bardziej odporna na ścieranie. Tradycyjne narzędzia wykonywane ze stali szlachetnej lub stali węglowej osiągają na skali Rockwella stopień twardości od 58 do 63. Dzięki technologii XP osiągana jest twardość rzędu 89 RC! Narzędzia XP są znacznie trwalsze!

15.000 pociągnięć - największe obciążęnie
Niezależne badania uznają technologię XP za rewolucujny postęp w branży dentystycznej. Dr Phillip A. Watson z Uniwersytetu Toronto wykazał, że trwałość narzędzi wykonywanych w oparciu o technologię XP jest znacząco wyższa niż dotychczas wykonywanych narzędzi.

 

Więcej Mniej

Kirety i skalery XP