Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak mogę złożyć zamówienie?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami telefonicznie lub e-mailowo: biuro@quadrostom.pl. Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00 oraz całodobowo pod nr telefonu: +48 660 196 341. Zamówienia można również składać z poziomu naszego sklepu internetowego.

2. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towarów i wynosi około 14 dni, jednak w większości realizacja jest natychmiastowa a jakiekolwiek braki produktów są niezwłocznie zgłaszane naszym klientom.

3. Ile wynosi koszt wysyłki?

Pokrywamy w całości koszty wysyłki przy zamówieniu na łączną kwotę powyżej 300 zł. Przy mniejszych zamówieniach koszt wysyłki towaru wynosi 19 zł niezależnie od ciężaru paczki. Koszt przesyłki za pobraniem to 21 zł.


4. Jakie metody płatności są akceptowane?

Najczęściej oferujemy Państwu przelew z terminem płatności 7 dni. Dzięki tej metodzie mogą Państwo dokonać zapłaty po dokładnym obejrzeniu produktu.
Na życzenie naszych klientów wysyłamy towar również za pobraniem. Inne metody płatności to przedpłata, płatność Pay-U lub płatność przy odbiorze bezpośrednim.

5. Czy mogę zwrócić produkt jeśli mi się nie spodoba?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mają Państwo prawo zwrócić towar bez podania przyczyny. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej dokonujemy zwrotu odpowiedniej kwoty na konto bankowe wskazane przez klienta. Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

6. Jaka jest gwarancja na Wasze produkty?

Wszelkie produkty oferowane przez naszą firmę objęte są rękojmią i gwarancją.
W ramach reklamacji wymieniamy towar na nowy lub jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy należną kwotę na Państwa konto.

7. Czy muszę podawać swoje dane osobowe?

Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych lub ich usunięcie uniemożliwi realizację zamówienia/ usługi. Powierzone nam dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych. Przed złożeniem zamówienia zapraszamy do zapoznania się z umieszczoną na naszej stronie Polityką Prywatności i Ochrony Danych Osobowych oraz z Regulaminem Sklepu, obowiązujących w naszej firmie.