Nasz cel to udane i pewne zakupy.

1. Produkty
Klienci często obawiają się, że po zakupach zostaną z towarem który okaże się nietrafiony. Tu chronią Państwa przepisy konsumenckie oraz polityka naszej firmy gwarantujące możliwość wymiany produktu na inny, zwrotu, reklamacji oraz rękojmię i gwarancję.

2. Płatność
Klienci często obawiają się płatności za pobraniem. Przy zamówieniach naszych produktów wystawiamy fakturę przelewową z terminem płatności 7 dni. Daje to Państwu możliwość zapłaty po dokładnym obejrzeniu produktu.

3. Przesyłka
Przykładamy dużą wagę do właściwego zapakowania produktów i przygotowania przesyłki
które zabezpieczamy przed uszkodzeniem w trakcie transportu oraz wilgocią. Ponosimy w całości koszty związane z ryzykiem uszkodzenia przesyłki podczas transportu.

4. Obowiązek informacyjny w zakresie przetwarzania danych osobowych
W celu dokonania zamówienia konieczne jest podanie własnych danych osobowych. Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych lub ich usunięcie uniemożliwi realizację zamówienia/ usługi.Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych lub ich usunięcie uniemożliwi realizację zamówienia/ usługi. Powierzone nam dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych. Przed złożeniem zamówienia zapraszamy do zapoznania się z umieszczoną na naszej stronie Polityką Prywatności i Ochrony Danych Osobowych oraz z Regulaminem Sklepu, obowiązujących w naszej firmie.