Wymiana produktów
Nieustannie dokładamy starań aby nasze produkty oraz ich jakość były na najwyższym możliwym poziomie. Może się zdarzyć, że zakupiony towar z jakiś powodów Państwu nie odpowiada i chcielibyście go wymienić na inny. Doskonale to rozumiemy i bardzo chętnie takie sprawy załatwiamy. W takim wypadku przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia niezbędnych szczegółów wymiany.

Zwrot produktów
Zgodnie z ustawą (Dz.U.Nr 22, poz. 271) mają Państwo prawo do rezygnacji z produktu zakupionego w naszym sklepie bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrócony produkt nie może mieć śladów użytkowania, musi być kompletny. Zwracany towar prosimy odesłać wraz z otrzymaną fakturą. Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłek oraz innych usług dodatkowych np. opakowanie przesyłki.

Reklamacja
Produkty zakupione w naszej firmie objęte są gwarancją producenta i podlegają wymianie jeżeli mają widoczne wady fabryczne. Po wykryciu wady prosimy o odesłanie produktu przesyłką pocztową wraz z wypełnionym protokołem reklamacyjnym. Koszty przesyłki zostaną Państwu zwrócone niezwłocznie po uznaniu reklamacji. W ramach reklamacji wymienimy towar na nowy lub jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy należną kwotę na Państwa konto