Prawa Klienta

darmowa wysyłka

                    

bezterminowa gwarancja

Zapewniamy Państwu bezpłatną wysyłkę towaru przy zamówieniu na łączną kwotę powyżej 200 zł. Dokładamy wszelkich starań aby koszty wysyłki mniejszych zamówień były zawsze na najniższym możliwym poziomie. Przeważnie koszt wysyłki towaru przy kwocie zamówienia poniżej 200 zł wynosi 15 zł niezależnie od ciężaru paczki.        

Rozumiemy wymagania klientów oraz stosowne zapisy prawne. Na ich podstawie przysługuje Państwu prawo wymiany towaru, zwrotu lub reklamacji. Ponadto dokładając wszelkich starań aby nasz serwis był na najwyższym możliwym poziomie oferujemy Państwu bezterminową gwarancję i rękojmię na wszelkie produkty oferowane przez naszą firmę. 

 

 

bezproblemowe zwroty

 

bezpieczne zakupy

Wymiana produktów
Nieustannie dokładamy starań aby nasze produkty oraz ich jakość były na najwyższym możliwym poziomie. Może się zdarzyć, że zakupiony towar z jakiś powodów Państwu nie odpowiada i chcielibyście go wymienić na inny. Doskonale to rozumiemy i bardzo chętnie takie sprawy załatwiamy. W takim wypadku przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia niezbędnych szczegółów wymiany.

Zwrot produktów
Zgodnie z ustawą (Dz.U.Nr 22, poz. 271) mają Państwo prawo do rezygnacji z produktu zakupionego w naszym sklepie bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrócony produkt nie może mieć śladów użytkowania, musi być kompletny. Zwracany towar prosimy odesłać wraz z otrzymaną fakturą. Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłek oraz innych usług dodatkowych np. opakowanie przesyłki.

Reklamacja
Produkty zakupione w naszej firmie objęte są gwarancją producenta i podlegają wymianie jeżeli mają widoczne wady fabryczne. Po wykryciu wady prosimy o odesłanie produktu przesyłką pocztową wraz z wypełnionym protokołem reklamacyjnym. Koszty przesyłki zostaną Państwu zwrócone niezwłocznie po uznaniu reklamacji. W ramach reklamacji wymienimy towar na nowy lub jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy należną kwotę na Państwa kont
 

Nasz cel to udane i pewne zakupy.

1. Produkty
Klienci często obawiają się, że po zakupach zostaną z towarem który okaże się nietrafiony.
Tu chronią Państwa przepisy konsumenckie oraz polityka naszej firmy gwarantujące możliwość wymiany produktu na inny, zwrotu, reklamacji oraz bezterminową gwarancję.

2. Płatność
Klienci często obawiają się płatności za pobraniem. Przy zamówieniach naszych produktów wystawiamy fakturę przelewową z terminem płatności 7 dni. Daje to Państwu możliwość zapłaty po dokładnym obejrzeniu produktu.

3. Przesyłka
Przykładamy dużą wagę do właściwego zapakowania produktów i przygotowania przesyłki
które zabezpieczamy przed uszkodzeniem w trakcie transportu oraz wilgocią. Ponosimy w całości koszty związane z ryzykiem uszkodzenia przesyłki podczas transportu.

4. Dane osobowe
W celu dokonania zamówienia konieczne jest podanie własnych danych osobowych. Nad zapobieganiem niekontrolowanym przetwarzaniem Państwa danych czuwa rządowa i instytucja GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych) oraz następujące przepisy: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm. (o ochronie danych osobowych) oraz
Dz. U. 2001 r. Nr 128 poz. 1402 ze zm. (o ochronie baz danych). Nasza baza danych jest oficjalnie zgłoszona do GIODO co skutkuje naszym podporządkowaniem się odpowiednim rygorom prawnym zarówno pod kątem przechowywania (odpowiednie zabezpieczenia) oraz przetwarzania danych.