Lista produktów producenta: Microdont

Nawyższej jakości wiertła

Grupa Microdont jest brazylijską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu produktów dla branży stomatologicznej.Globalna wizja Microdont to eksport do 60-ciu krajów świata, dynamiczna ekspansja nowych rynków oraz współpraca z najlepszymiświatowymi firmami.

Wizją Microdont jest tworzenie globalnej marki rozpoznawalnej na światowych rynkach poprzez wytwarzanie i sprzedaż produktów, ustanowienie dobrych relacji z rynkiem, troskę o środowisko i odpowiedzialność socjalną. Produkty Mirodont posiadają najważniejsze i najbardziej prestiżowe certyfikaty i znaki jakości krajowe i międzynarodowe, między innymi: ISO 9001, CE Marketing, ISO 13483, FDA.

Misją Microdont jest zapewnienie klientom wysokiego standardu jakości poprzez precyzję, perfekcję wykonania, innowacyjne badania, rozwój i unowocześnianie linii produkcyjnej, zastosowanie technologii ostatniej generacji, rygorystyczne testy i ścisłą kontrolę jakości, ciągłe wprowadzanie nowych rozwiązań, nieustanne innowacje, doskonały serwis.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.