Regulamin

I. Warunki ogólne 

 1. Strona www.quadrostom.pl zawiera informacje o towarach i usługach firmy, które można nabyć w Sklepie.
 2. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.quadrostom.pl jest prowadzony przez Firmę Quadrostom z siedzibą: 30-363 Kraków, ul. Rydlówka 5 lok. B 19, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Krakowa.
 3. W celu nabycia towarów i/lub usług w sklepie Klient składa zamówienie, postępując zgodnie z wyświetlanymi w trakcie składania zamówienia komunikatami lub informacjami.
 4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 5. Ceny w sklepie nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

II. Czas realizacji i sposób dostawy

 1. Czas realizacji całego zamówienia zależy od dostępności towarów i wynosi maksymalnie 14 dni, jednak w większości zamówień realizacja jest natychmiastowa.
 2. Jakiekolwiek braki produktów są niezwłocznie zgłaszane do klienta z prośbą o podjęcie decyzji i ewentualnym oczekiwaniu na te towary.
 3. Zamówione towary i/lub usługi mogą zostać dostarczone na adres wskazany przez Klienta na terenie Polski.

III. Sposoby płatności

 1. Przelew na nasze konto firmowe. Termin płatności 7 dni.
 2. Płatność za pobraniem. Płatne listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki.
 3. Przedpłata.
 4. Bezpośrednio przy odbiorze osobistym.
 5. Przelew transferowy i e-przelew. Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Nasi klienci nie muszą ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty. Transakcje są w pełni zabezpieczone.

IV. Koszt wysyłki

 1. Koszty związane z przesłaniem zamówienia do klienta w całości pokrywa nasza firma przy zamówieniu na łączną kwotę powyżej 300 zł.
 2. Przy zamówieniu poniżej 300 zł koszt wysyłki towaru pokrywa zamawiający: dla przesyłki na przelew 19 zł, dla przesyłki pobraniowej 21 zł

V. Zwroty i reklamacje

 1. Zgodnie z zapisami odpowiednich aktów prawnych Klient ma praw odstąpić od umowy w terminie do 10 dni bez podania przyczyny.
 2. Zasadność zwrotu powinna być uzgodniona pomiędzy stronami np. telefonicznie, mailowo, faxem.
 3. Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie rzeczy nie używanej, która nie nosi śladów użytkowania ale nie musi być oryginalnie zapakowana.
 4. Po otrzymaniu przesyłki ze zwróconym towarem dokonujemy zwrotu odpowiedniej kwoty na konto bankowe wskazane przez klienta.
 5. Produkty zakupione w naszej firmie objęte są gwarancją producenta i podlegają wymianie jeżeli mają widoczne wady fabryczne. W ramach reklamacji wymienimy towar na nowy lub jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy należną kwotę na Państwa konto wraz z poniesionymi przez Państwa kosztami wysyłki zwrotnej.
 6. Wszelkie produkty oferowane przez naszą firmę objęte są naszą gwarancją i rękojmią.

VI. Dane osobowe klientów

 1. Dane osobowe klientów wykorzystywane są tylko do celów realizacji zamówienia przez firmę QUADROSTOM oraz do korespondencji elektronicznej na temat oferty sklepu.
 2. Dokonanie zakupu lub rejestracji jest również zgodą na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbierania i wykorzystywanie w celach wysyłkowych przez naszą firmę stosownie do postanowień Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.).
 3. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Klientom przysługuje prawo wglądu własnych danych osobowych oraz możliwość ich poprawienia.
 4. Baza danych Klientów jest zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji strony będą rozstrzygać poprzez porozumienie stron.