NanoBone®| blok kostny ZESTAW

1 600,00 zł

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

Koszt wysyłki Koszt wysyłki: 15.00 zł
Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka: od 300,00 zł

 

NanoBone| blok kostny zestaw - zawartość:
- 1 bloczek kostny
- 2 śruby tytanowe
- 1 płytka tytanowa


Producent:

ARTOSS GmbH
Friedrich-Barnewitz-Straße 3 18119 Rostock | Germany  www.artoss.com

 

Zastosowanie:
Implantologia: augmentacja lateralna
Paradontologia: wady śródkostne.

 

NanoBone| blok kostny zapewnia bezpieczną i szybką odbudową kości. Stanowi idealne rozwiązanie dla poprawy położenia implantu przy pionowych i poziomych deficytach kostnych.
Blok kostny NanoBone to kontynuacja rozwoju syntetycznych materiałów kościotwórczych NanoBone granulatów składających się z nanokrystalicznych hydroksyapatytów.  Syntetyczny NanoBone blok dla lekarza to możliwość szybkiego i poprawnego przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego, dla pacjenta redukcja bólu i stresu. Stosowanie bloku kostnego pozwala na całkowite wykluczenie konieczności stosowania drugiego zabiegu.

 

NanoBone| granulat występuje w formie granulatu  gruboyiarnistego o wymiarze 0,6 mm x 2,0 mm.Wybór wielkości granulatu uzależniony jest od wielkości wypełnianego defektu i kształtu.

Nano Bone granulat gruboziarnisty jest sterylizowany promieniami gamma i pakowany w podwójnie sterylne opakowanie o pojemności 1,2 ml.Blok kostny Nano Bone to kontynuacja rozwoju syntetycznych materiałów kościotwórczych NanoBone granulatów składających  się z nanokrystaliczneych hydroksyapatytów.  Syntetyczny NanoBone blok dla lekarza to możliwość szybkiego i poprawnego przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego, dla pacjenta redukcja bólu i stresu. Stotowanie Nano bloku kostnego pozwala na całkowite wykluczenie konieczności stosowania drugiego zabiegu.

Zalety NanoBone| blok kostny zestaw:
1. Przyjazna metoda leczenia.

Niski potencjał powikłań oraz łatwość techniki operacyjnej gwarantuje uniknięcie drugiego zabiegu. NanoBone blok kostny to szybkie przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego, komfort i brak bólu pacjenta.
2. Prosta i bezpieczna technika chirurgiczna.
NanoBone| blok kostny zestaw zawiera dwie śruby tytanowa oraz mikropłytkę która służy jako szablon. Blok kostny może zostać łatwo przycięty instrumentami zgodnie z położeniem kości.
3. Skuteczna technologia.
NanoBone blok produkowany w technologii NanoBone w procesie zol-żel w temperaturze do 700 St. C. uzyskuje porowatości powierzchni w rozmiarach od nano do mikro. Porowata struktura w bezpośrednim kontakcie z tkanką pozwala na wrastanie naczyń krwionośnych komórek kostnych w matrix bloku który biodegraduje i jednocześnie zmieniany jest przez miejscową tkankę kostną.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NanoBone®| blok kostny ZESTAW

NanoBone®| blok kostny ZESTAW