MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEDYCYNA ESTETYCZNA Jest 14 produktów.

Widok:
na stronę

Prosty i bezpieczny system do nieenzymatycznego pobierania i oddzielania komórek macierzystych od tkanki tłuszczowej.Tkanka tłuszczowa jest nośnikiem komórek macierzystych które w połączeniu z osoczem bogato płytkowym służą do szybkiej regeneracji tkanek.

Kaniule dermatologiczne Najwyższej jakości kaniule dermatologiczne z zamkniętym końcem i bocznym otworem przeznaczone są do aplikacji kwasu hialuronowego lub podobnych substancji w celu redukcji zmarszczek, modelowania rysów twarzy, rewitalizacji zniszczonej czy rekonstrukcji uszkodzonej skóry.

PINK INTIMATE SYSTEM jest idealnym, nieinwazyjnym rozwiązaniem pozwalającym odzyskać młodość i jędrność zewnętrznych okolic intymnych. Ten innowacyjny system daje efekt liftingu skóry, wybiela i  odmładza intymne miejsca, okolice pachwin, pach.

PRINCESS RICH 1mlPRINCESS® RICH to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii.

Nowy

MASKA FILTRUJĄCA X310 SV FFP3 NR D, z filtrem węglowym, 1szt Maska posiada filtr węglowy o najwyższym stopniu ochrony dróg oddechowych, w tym przed wirusami, zanieczyszczeniami itp. Przy całkowitym przecieku wewnętrznym wynoszącym najwyżej 5% i wymaganej ochronie przed cząsteczkami o wielkości do 0,6 μm na poziomie co najmniej 99% są one w stanie...